Keshilla nga AyurVeda

Te jetosh nje jete te shendetshme me Ayurveda

Nese e keni humbur nje here, ju e dini qe shendeti eshte pasuria jone me e çmuar. Prandaj, le te perpiqemi te jemi sa me te kujdesshem me te. Per secilen situate ne jete, secilin tip individual dhe çdo stine, Ayurveda ofron keshilla dhe rregulla te thjeshta se si te beni nje jete te shendetshme.

Nje keshille e rendesishme ne lidhje me keshillat tona ajurvedike:

Mos u mundoni te zbatoni te gjitha sugjerimet ne te njejten kohe, pa marre parasysh sa entuziast mund te ndiheni per kete. Filloni me ate qe rezonon me mire me ju ose qe duket me e lehte per t’u zbatuar ne praktike dhe me pas vazhdoni hap pas hapi.

Nese keni ndonje pyetje ne lidhje me Ajurveden ose ne lidhje me keto keshilla, jemi te lumtur t’ju sherbejme.

Na kontaktoni ne rrjetet tona sociale: Facebook, Instagram,  Email apo telefononi ne numrin e kontaktit :355 69 66 25 718.

Orari yne zyrtar eshte nga e Hena ne te Shtune nga ora 9 te mengjesit dhe 6 te mbremjes. (9:00-18:00)

Ju mirepresim!