Shkopinj temjani me djegie Natural Sandalwood

440L

Temjan aromatizues natyral, bere me pluhurat me te mira te pemeve, vajera esenciale te nje cilesie te shkelqyer, barera aromatike superiore, lule me fragrance delikate, rreshira bimore, drunj te rralle dhe aromatizues ekzotike. Aroma e kendshme e drurit te Sandalit eshte qetesues dhe pershkon atmosferen e dhomes per nje kohe te gjate edhe pasi temjani ka mbaruar.

I punuar me dore ne Indi
Cruelty Free – Nuk testohet tek kafshet
100% NATYRAL
I pershtatshem per Meditim, Energji shpirterore apo thjesht si Aromatizues ambienti

Categories: ,

Description

Perdorimi:

  1. Ndizni majen e temjanit.
    2. Lehtesisht fikni flaken duke e fryre ose duke levizur doren. Maja duhet te jete bere e kuqe dhe leshon nje fije te lehte tymi aromatike qe tregon se ka filluar te digjet ngadale.
    3. Vendoseni ne nje djeges temjani te pershtatshem.
    4. Per ta fikur, thyeni majen e temjanit dhe shuajeni ne uje, ose zhyteni majen e ndezur ne uje.

Permban: 1 pako, 10 gr