Shkopinj temjani me djegie Ram Raj Royal Sandalwood Incense

500L

Mbyllni syte dhe lereni veten te lire ne aromen unike dhe relaksuese te drurit te sandalit qe tymon nga shkopinjte e temjanit Ram Raj Royal. 

Temjan aromatizues natyral, bere me Sandalwoodin me te mire dhe vajerat, bimet dhe aromatizuesit me te paster. Aroma e kendshme e drurit te Sandalit eshte qetesuese dhe pershkon atmosferen e dhomes per nje kohe te gjate edhe pasi temjani ka mbaruar.

Temjani Ram Raj Royal behet me dore ne Indi nga perberes natyrale, ne dallim nga disa qe prodhohen ne mase nga tul druri i cilesise se dobet qe me pas zhyten ne aroma te ndryshme.

Secili prej ketyre shkopinjve mbeshtillet me dore nga nje ‘brume’ i bere nga nje perzierje komplekse pluhurash, rreshirash dhe vajrash. Shkopinjte me pas thahen ne diell dhe paketohen me dore. Rezultati eshte nje shkop qe zgjat me shume dhe me nje arome me te plote dhe te kenaqshme.

I punuar me dore ne Indi
Cruelty Free – Nuk testohet tek kafshet
100% NATYRAL
I pershtatshem per Meditim, Energji shpirterore apo si Aromatizues ambienti
Perbere nga: vaj Frankeincense, Mjalte, pluhur Vanilje, pluhur karboni, vaj aromatik, rreshire Halmadi, shkop Bamboo, pluhur druri

Categories: ,

Description

Perdorimi:

1. Ndizni majen e temjanit.
2. Lehtesisht fikni flaken duke e fryre ose duke levizur doren. Maja duhet te jete bere e kuqe dhe leshon nje fije te lehte tymi aromatike qe tregon se ka filluar te digjet ngadale.
3. Vendoseni ne nje djeges temjani te pershtatshem.
4. Per ta fikur, thyeni majen e temjanit dhe shuajeni ne uje, ose zhyteni majen e ndezur ne uje.

Permban: 1 pako, 20 gr