Caj organik per gjume Tea organic

700L

Nete te paqeta, nuk arrini dot te pushoni dhe gjumi nuk ju ze? Trajtojeni veten me relaks dhe qetesi pas nje dite te ngarkuar dhe stresuese. Rehatohuni ne nje kolltuk dhe shijoni nje filxhan caji ayurvedik.

Caji “Good Night” nga Maharishi Ayurveda permban bime dhe ereza ajurvedike te zgjedhura me kujdes si jamballi, qershia e dimrit ashwagandha, mentja jeshile, cardamom, coriander, mentja picante, brahmi, methi, piperi iI zi dhe galangal.  

Ashwagandha tradicionalisht njihet ne Ayurveda per vetite e saj te reduktimit te stresit.

Keshilla jone: Caji Good Night eshte vecanerisht i shijshem dhe qetesues nese shoqerohet me pak qumesht te ngrohte.

Per gjume te qete
Efekt qetesues, relaksues, harmonizues
Per ditet e ngarkuara dhe me stres
Ideal ne mbremje 1 ore para gjumi
Certifikuar 100% Organic

Category:

Description

Pergatitja:
Vendosni bustinen ne 250 ml uje te valuar. Lereni rreth 5 minuta. Shtoni sheqer kallami organik sipas deshires. Pini 1 ose 2 filxhane rreth 1 ore para se te shtriheni per te fjetur.

Perberesit:
Jamball(liquorice), qershia e dimrit “Ashwangadha”, mente, kardamom, koriander, peppermint, brahmi, methi, piperi i zi dhe galangal.

Permban: 20 bustina, 34 gr – Vula: Organik