Caj organik PITTA Tea organic

620L

Zoteron cilesi holistike balancuese, qetesuese dhe ftohese dhe ka nje shije delikate, te bute dhe freskuese. Shuan etjen ne ditet e nxehta te veres dhe eshte ideal sidomos per njerezit me temperament te zjarrte dhe te ndieshem ne cdo kohe.

Petalet e trendafilit roze, kardamom, kanella, jamballi dhe xhinxheri kombinohen per t’i dhene ketij çaji karakterin e tij te veçante.

Pitta-Balancues
Efekt qetesues, freskues
Per temperamentet e zjarrta dhe per tretjet e forta
Per ditet e nxehta te veres
Certifikuar 100% Organic

Categories: , ,

Description

Pergatitja:
Vendosni bustinen ne 250 ml uje te valuar. Lereni rreth 8 deri ne 10 minuta. Shtoni sheqer kallami dhe/ose qumesht sipas shijes.

Perberesit:
Kardamom, jamball, xhinxher, petale te thata trendafili roze, kanelle.

Permban: 15 bustina, 22.5 gr – Vula: Organik