Caj organik KAPHA Tea organic

620L

Ndiheni te lodhur, te ftohur apo pa energji?
Ka efekt balancues, gjallerues dhe ngrohes. Gingeri, karafili, piperi i zi, shafran i Indise (turmerik) dhe shafrani i japin cajit te nxehte dhe pikant nje shije te jashtezakonshme. Jep ngrohtesi se brendshmi dhe eshte ideal ne mot te ftohte, me lageshti, ne mengjes, ne dimer dhe pranvere. Limoni i jep cajit nje ndjesi vecanerisht rigjalleruese!

Kapha-Balancues
Shije e nxehte, pikante
Efekt gjallerues dhe ngrohes se brendshmi
Per periudhat kur ndiheni te lodhur, pa energji apo te ftohur
Ideal ne mengjes, ne dimer dhe pranvere, ne mot te ftohte, me lageshti
Certifikuar 100% Organic

Categories: , ,

Description

Pergatitja:
Vendosni bustinen ne 250-500 ml uje te valuar. Lereni rreth 5 minuta. Shtoni limon dhe mjalte sipas deshires. 

Kujdes! Lereni cajin te ftohet ne temperaturen e trupit para se t’i hidhni mjalte, sepse mjalti behet i demshem nese nxehet.

Perberesit:
Ginger, karafil, piper i zi, kardamom, turmerik, shafran.

Permban: 15 bustina, 22.5 gr – Vula: Organik