Shampo bimore KAPHA Herbal Shampoo, CNC

1750L

Shampo bimore Ayurvedike per floke normal ne te forte dhe me yndyre.
Kujdes jashtezakonisht i bute. Floke te forte, me shkelqim dhe me arome te kendshme me nje kombinim unik te bimeve, luleve dhe frutave origjinale Ayurvedike, perfshire Haritaki, Bhibitaki, Bhringraj, Amla, dhe Akacie. Me 100% vajra esenciale natyrale te Barbarozes se eger dhe Palmarozes. Prodhuar ne Indi sipas formules autentike.

🌱Surfaktante natyrale dhe botanike. Proteinat e grurit permiresojne krehjen dhe zbutin edhe floket e demtuar dhe te shpupuritur. Ideale kombinuar me Kapha Hair Oil.

Pa SLS
Nuk testohet tek kafshet
Nuk permban aromatizues artificiale
Vula BDIH-COSMOS/NATURAL per produktet kozmetike natyrale te certifikuara
Certifikuar nga shoqeria VEGAN
E pershtatshme per larje te shpeshta

Perdorimi:Per floke te forte dhe me yndyre.

Description

Perberesit:
Aqua, Decyl glucoside, Sodium Coco Sulphate, Lauryl Glucoside & Stearyl Citrate, Coco glucoside & Glyceryl oleate, Sodium chloride, Hydrolized Wheat Protein, Sodium benzoate, Sodium Phytate, Cymbopogon martinii oil, Geranium maculatum oil, Emblica officinalis fruit extract, Acacia concinna fruit extract, Cuscuta reflexa extract (Indian Plant), Sapindus trifoliatus fruit extract, Hibiscus rosa-sinensis flower extract, Citric acid, Eclipta alba extract, Terminalia belerica fruit extract, Terminalia chebula fruit extract, Citral1, Geraniol1, Farnesol1, Citronellol1, Limonene1, Linalool1.
preserved with Sodium Benzoate
1 nga vaj i vertete esencial

 

Permban: 200 ml – Vula: Cosmos Natural dhe Vegan