Sapun bimor PITTA Herbal Soap, CNC

1000L

Per lekure te ndieshme.
Sapuni Maharishi Ayurveda PITTA me shkume te pasur kremoze prodhohet mbi baze totalisht bimore – me vajera natyrale dhe esenca aromatike. Me nje perqindje te larte te bimeve Ayurvedike, perfshire Zambakun blu te ujit, dhe aromen e vajit 100% te paster natyral te Sandalwood.

Ky sapun bimor eshte pjese e programit natyral qe promovon bukurine nga brenda jashte. Vjen nga dijet e pakohshme te Maharishi Ayurveda-sistemi i pare ne bote i kujdesit natyral te shendetit.

Pa SLS
Nuk testohet tek kafshet
Nuk permban aromatizues artificiale
100% i gjithe produkti me Origjine Natyrale
Vula BDIH-COSMOS/NATURAL per produktet kozmetike natyrale te certifikuara
Certifikuar nga shoqeria VEGAN

Description

Perberesit:
Sodium Palmate, Elaeis Guineensis Kernel Oil, Sodium Palmitate, Aqua, Oryza Sativa Bran Oil, Sodium Hydroxide, Sodium Chloride, Nymphaea Stellata Flower Extract, Butea Frondosa Flower Extract, Vetiveria Zizanoides Root Extract, Caramel, Cedrus Deodara Wood Oil, Turpentine, Vetiveria Zizanoides Root Oil, CI 77891, Limonene*, Geraniol*, Linalool*
* nga vaj i vertete esencial