Sapun bimor VATA Herbal Soap, CNC

1000L

Per lekure normale dhe te thate.
Sapuni Maharishi Ayurveda VATA me shkume te pasur kremoze prodhohet mbi baze totalisht bimore – me vajera natyrale dhe esenca aromatike. Me nje perqindje te larte te bimeve Ayurvedike, perfshire shafranin e Indise, dhe aromen e vajit 100% te paster natyral te Lemongrass.

Ky sapun bimor eshte pjese e programit natyral qe promovon bukurine nga brenda jashte. Vjen nga dijet e pakohshme te Maharishi Ayurveda – sistemi i pare ne bote i kujdesit natyral te shendetit.

Pa SLS
Nuk testohet tek kafshet
Nuk permban aromatizues artificiale
100% i gjithe produkti me ORIGJINE NATYRALE
Vula BDIH-COSMOS/NATURAL per produktet kozmetike natyrale te certifikuara
Certifikuar nga shoqeria VEGAN

Description

Perberesit:
Sodium palmate, Elaeis guineensis kernel oil, Sodium palmitate, Oryza sativa bran oil, Aqua, Sodium hydroxide, Sodium chloride, Cymbopogon schoenanthus oil, Inula racemosa root extract, Butea frondosa flower extract, Curcuma longa root extract, CI 77891, Citral1, Citronellol1, Limonene1, Linalool1
1 nga vaj i vertete esencial