Krem fytyre VATA Care Cream, CNC

5600L

🌱Per lekure normale ne te thate dhe mikse
🌱Me uje te paster nga Himalajet dhe ekstrakte nga Ashwagandha dhe Jasemini.
🌱3 ne 1: Kujdesi per lekuren diten, naten dhe maske per fytyren.

Ky kujdes i pasur per lekuren, perkedhel dhe ushqen lekuren normale, ne te thate dhe mikse.
Krem luksoz per kujdesin e lekures krijuar nga formula origjinale me uje te paster nga Himalajet dhe ekstrakte origjinale bimore ayurvedike te ashwagandha dhe jasemin.
Perberje delikate e Aloe veres hidratuese, vitamines E natyrale dhe acideve yndyrore omega-3 dhe omega-6, gjalpe shea qe kujdeset per lekuren dhe ekstrakt i rozmarines.
Arome e fresket frutash. 

100% Vaj esencial i paster portokalli.

🌱Uje i paster nga Himalajet
Uje i vertete akullnajor nga lartesite e Himalajeve konsiderohet si vecanerisht i paster. Ne rrugen e tij miliona vjecare, ne thellesite e shkembinjve, uji perthith minerale te vlefshme dhe te ekuilibruara ne menyre delikate, te cilat ushqejne qelizat dhe mund t’i rigjenerojne ato se brendshmi.

NDIEJ NDRYSHIMIN!

✔Testuar dermatologjikisht dhe alergjikisht
✔Vula BDIH-COSMOS/NATURAL per produktet kozmetike natyrale te certifikuara
✔100% i gjithe produkti me Origjine Natyrale.
✔Unique premium quality

Perdorimi:
Per kujdesin e lekures gjate dites ose nates:
Pas pastrimit, apliko nje sasi te vogel direkt ne lekure te njome ose trajtojeni lekuren fillimisht me xhelin qetesues Maharishi Ayurveda Aloe Vera Gel ose Skin Tonic. Beje kete ne mengjes dhe ne mbremje.

Si maske per fytyren:
Perhape njetrajtesisht, duke evituar zonen rreth syve dhe gojen. Lere ta perthithe per 10-20 minuta, largo mbetjet me nje pambuk ose masazhoje.

 

Description

Perberesit:
Aqua, Helianthus Annuus Seed Oil1, Aloe Barbadensis Leaf Juice1, Glycerin, Polyglyceryl-3 Polyricinoleate, Cetyl Ricinoleate, Sorbitan Sesquioleate, Alcohol, Betaine, Butyrospermum Parkii Butter1, Zinc Sulfate, Withania Somnifera Root Extract, Rubia Cordifolia Root Extract, Jasminum Grandiflorum Flower Extract, Citrus Aurantium Dulcis Peel Oil, Oryzanol, Linoleic Acid, Linolenic Acid, Tocopherol, Rosmarinus Officinalis Leaf Extract1, Cera Alba, Glyceryl Caprate, Magnesium Stearate, Citral2, Limonene2, Linalool2
1 nga agrikulture organike e kontrolluar
2 perberes i vajrave esenciale