Krem fytyre REVITAL Care Cream, CNC

5600L

🌱Per lekure normale, te maturuar dhe qe kerkon mirembajtje te larte
🌱Me uje te paster nga Himalajet dhe ekstrakte nga Mimosa (lulja mos me prek) dhe Sandalwood.

Ky krem per kujdes ekskluziv kombinon traditen mijeravjecare te dijeve ayurvedike dhe standardin me te larte te produkteve kozmetike natyrale te çertifikuara. Perkedhelni dhe ushqeni lekuren tuaj me kete krem per perkujdesje shume te veçante, te pasur dhe te bute.

🌱3 ne 1
Nese perdoret si krem dite, nate, ose si maske per fytyren: jepini lekures tuaj dhuraten e perkujdesjes gjitheperfshirese qe nje lekure e maturuar dhe kerkuese ka nevoje.

Me uje te paster nga Himalajet dhe ekstrakte te verteta bimore ayurvedike. Prodhuar nga formula origjinale – me ekstrakt Mimosa, lulja mos me prek dhe Sandalwood.
Perberje delikate e Aloe veres hidratuese, vitamines E natyrale dhe acideve yndyrore omega-3 dhe omega-6, gjalpe shea qe kujdeset per lekuren dhe ekstrakt i rozmarines.
Arome delikate e trendafilit. 

100% vaj esencial i paster i palmarozes.

🌱Uje i paster nga Himalajet
Uji i vertete akullnajor nga lartesite e Himalajeve konsiderohet si vecanerisht i paster. Ne rrugen e tij miliona vjecare, ne thellesite e shkembinjve, uji perthith minerale te vlefshme dhe te ekuilibruara ne menyre delikate, te cilat ushqejne qelizat tuaja dhe mund t’i rigjenerojne ato se brendshmi.

NDIEJ NDRYSHIMIN!
Testuar dermatologjikisht dhe alergjikisht
Vula BDIH-COSMOS/NATURAL per produktet kozmetike natyrale te certifikuara
100% i gjithe produkti me Origjine Natyrale.
Unique premium quality

Perdorimi:
Per kujdesin e lekures gjate dites ose nates:
Pas pastrimit, apliko nje sasi te vogel direkt ne lekure te njome ose trajtojeni lekuren fillimisht me tonikun qetesues Maharishi Ayurveda Skin Tonic ose Aloe Vera Gel. Beje kete ne mengjes dhe ne mbremje.

Si maske per fytyren: Perhape njetrajtesisht, duke evituar zonen rreth syve dhe gojen. Lere ta perthithe per 10-20 minuta, largo mbetjet me nje pambuk ose masazhoje.

Categories: ,

Description

Perberesit:

Aqua, Helianthus Annuus Seed Oil1, Aloe Barbadensis Leaf Juice1, Glycerin, Polyglyceryl-3 Polyricinoleate, Cetyl Ricinoleate, Sorbitan Sesquioleate, Alcohol, Betaine, Butyrospermum Parkii Butter1, Zinc Sulfate, Mimosa Pudica Leaf Extract, Santalum Album Wood Extract, Tecomella Undulata Bark Extrakt, Cymbopogon Martini Oil, Oryzanol, Linoleic Acid, Linolenic Acid, Tocopherol, Rosmarinus Officinalis Leaf Extract1, Cera Alba, Glyceryl Caprate, Magnesium Stearate, Citral2, Farnesol2, Geraniol2, Limonene2, Linalool2
1 nga agrikulture organike e kontrolluar
2 perberes i vajrave esenciale

Permban: 75 ml – Vula: Cosmos Natural dhe uje Himalaje