Sapun bimor KAPHA Herbal Soap, CNC

1000L

Per lekure te yndyrshme. 

Sapuni Maharishi Ayurveda KAPHA me shkume te pasur kremoze prodhohet mbi baze totalisht bimore – me vajera natyrale dhe esenca aromatike. Me nje perqindje te larte te bimeve Ayurvedike, perfshire Turmerikun (shafranin e Indise), dhe aromen e vajit 100% te paster natyral te barit Citronella.

Ky sapun bimor eshte pjese e programit natyral qe promovon bukurine nga brenda jashte. Vjen nga dijet e pakohshme te Maharishi Ayurveda – sistemi i pare ne bote i kujdesit natyral te shendetit.

Pa SLS
Nuk testohet tek kafshet
Nuk permban aromatizues artificiale
100% i gjithe produkti me Origjine Natyrale
Vula BDIH-COSMOS/NATURAL per produktet kozmetike natyrale te certifikuara
Certifikuar nga shoqeria VEGAN

Perberesit:
Sodium Palmate, Sodium Palmitate, Elaeis Guineensis Kernel Oil, Aqua, Oryza Sativa Bran Oil, Sodium Hydroxide, Cymbopogon Schoenanthus Oil, Sodium Chloride, Ci 77891, Butea Frondosa Flower Extract, Mesua Ferrea Seed Extract, Curcuma Longa Root Extract, Citral1, Citronellol1
1 nga vaj i vertete esencial

Description

Perberesit:
Sodium Palmate, Sodium Palmitate, Elaeis Guineensis Kernel Oil, Aqua, Oryza Sativa Bran Oil, Sodium Hydroxide, Cymbopogon Schoenanthus Oil, Sodium Chloride, Ci 77891, Butea Frondosa Flower Extract, Mesua Ferrea Seed Extract, Curcuma Longa Root Extract, Citral1, Citronellol1
1 nga vaj i vertete esencial