Qumesht Pastrues Cleansing Milk, CNC

3750L

🌱Pastrues i bute per te gjitha tipet e lekures.

Me uje te paster nga Himalajet dhe ekstrakte nga Sandalwood i kuq dhe i bardhe, Indian Madder dhe Indian Sarsaparilla.

Cdo rutine ajurvedike per perkujdesjen e lekures nis me nje pastrim delikat te saj.
Perjeto ndjesine fantastike te pastertise, kujdesit dhe aromat e jashtezakonshme te vajrave esenciale 100% te paster ne lekuren tende.

Qumeshti yne pastrues ajurvedik siguron nje pastrim te bute dhe delikat te lekures.

Me nje perberje delikate te ujit akullnajor nga malet Himalaje, ekstrakte bimore origjinale ajurvedike, Aloe vera hidratuese, gjalpi Shea per kujdesin e lekures, vitamine E natyrale, acide yndyrore omega-3 dhe omega-6 dhe ekstraktin e rozmarines.
Arome e fresket gjalleruese.

100% vaj esencial i paster Lemongrass.

🌱Uje i paster nga Himalajet
Uje i vertete akullnajor nga lartesite e Himalajeve konsiderohet vecanerisht i paster. Ne rrugen e tij miliona vjecare, ne thellesite e shkembinjve, uji perthith minerale te vlefshme dhe te ekuilibruara ne menyre delikate, te cilat ushqejne qelizat dhe mund t’i rigjenerojne ato se brendshmi.

NDIEJ NDRYSHIMIN!
✔Testuar dermatologjikisht dhe alergjikisht
✔Vula BDIH-COSMOS/NATURAL per produktet kozmetike natyrale te certifikuara
✔100% i gjithe produkti me Origjine Natyrale.

Perdorimi:Aplikohet ne fytyre dhe qafe te njomur, ne mengjes dhe ne mbremje, masazhohet butesisht dhe shperlahet me uje.

Categories: ,

Description

Perberesit:
Aqua, Helianthus Annuus Seed Oil1, Alcohol, Aloe Barbadensis Leaf Juice1, Glycerin, Cetearyl Alcohol, Glyceryl Stearate Citrate, Betaine, Butyrospermum Parkii Butter1, Hemidesmus Indicus Root Extract, Pterocarpus Santalinus Wood Extract, Rubia Cordifolia Root Extract, Santalum Album Wood Extract, Cymbopogon Flexuosus Leaf Oil, Linoleic Acid, Linolenic Acid, Tocopherol, Rosmarinus Officinalis Leaf Extract1, Sucrose Stearate, Glyceryl Caprylate, Xanthan Gum, Citral2, Citronellol2, Geraniol2, Limonene2, Linalool2
1 nga agrikultura organike te kontrolluara
2 elemente nga vajrat esenciale

Permban: 200 ml – Vula: Cosmos Natural dhe uje Himalaje