Shampo bimore VATA Herbal Shampoo, CNC

1750L

Shampo bimore Ayurvedike per floke normale ne te thate dhe te brishte. 

Kujdes jashtezakonisht i bute. Floke te bute, te shndritshem dhe me arome te kendshme, per shkak te kombinimit unik te bimeve, luleve dhe frutave origjinale Ayurvedike, perfshire frutat Bael dhe Amla. Me 100% vajra te paster esenciale Livando dhe Limoni. Prodhuar ne Indi sipas formules autentike.

🌱Surfaktante natyrale dhe botanike. Proteinat e grurit permiresojne krehjen dhe zbutin edhe floket e demtuar dhe te shpupuritur. Ideale kombinuar me Vata Hair Oil.

Pa SLS
Nuk testohet tek kafshet
Nuk permban aromatizues artificiale
Vula BDIH-COSMOS/NATURAL per produktet kozmetike natyrale te certifikuara
Certifikuar nga shoqeria VEGAN
E pershtatshme per larje te shpeshta

Perdorimi:

Per floke normale ne te thate dhe te brishte

Categories: ,

Description

Perberesit:
Aqua, Decyl glucoside, Lauryl glucoside, Lauryl Glucoside & Stearyl Citrate, Coco glucoside & Glyceryl oleate, Sodium benzoate, Hydrolized Wheat Protein, Citric acid, Citrus medica limonum fruit oil, Lavandula angustifolia oil, Sodium palmitate oil, Sapindus trifoliatus fruit extract, Emblica officinalis fruit extract, Acacia concinna fruit extract, Aegle marmelos fruit extract, Eclipta alba extract, Hibiscus rosa-sinensis flower extract (Indian Plant), Cyperus rotundus root extract, Cuscuta reflexa extract, Geraniol1, Limonene1, Linalool1.
preserved with Sodium Benzoate

1 nga vaj i vertete esencial