Vaj holistik per fytyren Radiant Skin Oil, CNC

1500L

Perhap 2-3 pika nga ky vaj holistik per kujdesin e lekures ne lekure te lagur per t’i dhene mbrojtje dhe perkujdesje. Vajrat e paster te bajames se embel, embrioneve te grurit dhe drurit te sandalit ndihmojne ushqyerjen e lekures dhe mbeshtesin rivitalizmin. Permbajtja e larte e vitamines A nxit rigjenerimin e lekures. Aromat fine te vajrave sigurojne nje fragrance te bute dhe delikate. 

Vaj me perqendrim te larte.

Mbeshtet bukurine tende se brendshmi gjithashtu, me suplementin ushqimor “Radiant Skin”.

Vula BDIH-COSMOS/NATURAL per produktet kozmetike natyrale te certifikuara
100% i gjithe produkti me Origjine Natyrale.

Perdorimi:Lag fytyren dhe butesisht perhap nje sasi te vogel nga vaji.

Categories: ,

Description

Prunus amygdalus dulcis oil, Triticum vulgare germ oil, Lavandula angustifolia oil, Santalum spicata wood oil1, Foeniculum vulgare Oil, Pelargonium roseum flower oil, Cymbopogon fexuosus oil1, Santalum album wood oil, Limonene2, Linalool2, Geraniol2, Citral2, Citronellol2, Farnesol2

1 organik
2 vajra esenciale te paster

Permban: 7 ml – Vula: Cosmos Natural