Tonik fytyre Skin Tonic, CNC

5000L

Perberesit:
Aqua, Alcohol, Aloe Barbadensis Leaf Juice1, Glycerin, Sorbitol, Caprylyl/Capryl Glucoside, Betaine, Hemidesmus lndicus Root Extract, Pterocarpus Santalinus Wood Extract, Rubia Cordifolia Root Extract, Santalum Album Wood Extract, Cymbopogon Flexuosus Leaf Oil, Hamamelis Virginiana Leaf Extract1, Poria Cocos Extract, Phragmites Kharka Extract, Beta Vulgaris Root Extract, Hydrolyzed Corn Starch, Glucose, Mannitol, Polyglyceryl-5 Oleate, Sodium Cocoyl Glutamate, Sodium Benzoate, Citral2, Citronellol2, Geraniol2, Limonene2, Linalool2
1 nga agrikultura organike te kontrolluara
2 elemente nga vajrat esenciale

Permban: 75 ml – Vula: Cosmos Natural dhe uje Himalaje

Categories: ,

Description

🌱Perkujdesje hidratuese dhe freskuese per te gjitha tipet e lekures.
Tonifikues fytyre – Purifikues, Pastrues dhe Hidratues me uje akullnajor nga Himalajet, Aloe Vera dhe ekstrakte nga Witch Hazel, Sandalwood, Indian Madder dhe Reed.

Fresko dhe Gjallero lekuren tende me kete tonik lekure unik. Gjithashtu hidraton dhe qeteson lekurat e ndieshme dhe te irrituara.
Unisex: ideal gjithashtu edhe per kujdesin aftershave.
Arome e fresket gjalleruese.
100% vaj esencial i paster Lemongrass.
Pergatitu per nje ndjesi te kenaqshme freskie dhe nje fytyre rrezatuese!

🌱Uje i paster nga Himalajet
Shijo freskine e paster nga nje prej burimeve me te vjetra ne bote: uje i vertete akullnajor nga lartesite e Himalajeve konsiderohet vecanerisht i paster.

Ne rrugen e tij miliona vjecare, ne thellesite e shkembinjve, uji perthith minerale te vlefshme dhe te ekuilibruara ne menyre delikate, te cilat ushqejne qelizat dhe mund t’i rigjenerojne ato se brendshmi.

✔Testuar dermatologjikisht dhe alergjikisht
✔Vula BDIH-COSMOS/NATURAL per produktet kozmetike natyrale te certifikuara
✔100% i gjithe produkti me Origjine Natyrale.