Shampo bimore PITTA Herbal Shampoo, CNC

1750L

Perberesit:
Aqua, Decyl glucoside, Lauryl glucoside, Lauryl Glucoside & Stearyl Citrate, Sodium Coco Sulphate, Coco glucoside & Glyceryl oleate, Cedrus deodara seed oil, Sodium benzoate, Hydrolized Wheat Protein, Citric acid, Vetiveria zizanioides root oil, Sodium Phytate, Turpentine, Acacia concinna fruit extract, Emblica officinalis fruit extract, Sapindus trifoliatus fruit extract, Cuscuta reflexa extract (Indian Plant), Nymphaea stellata flower extract, Hibiscus rosa-sinensis flower extract, Santalum album wood extract, Limonene1, Eugenol1.
preserved with Sodium Benzoate

1 nga vaj i vertete esencial
Permban: 200 ml – Vula: Cosmos Natural dhe Vegan

Categories: ,

Description

Shampo bimore Ayurvedike per floke normale dhe te imet (te holle). 

Kujdes jashtezakonisht i bute. Floke me te forte, me shkelqim natyral dhe me arome te kendshme ne nje kombinim unik te bimeve, luleve dhe frutave origjinale Ayurvedike, perfshire Akacian, Zambakun blu te ujit, frutat Amla, dru Sandali te bardhe. 

Me 100% vajra te paster esenciale te Vetiver dhe dru Kedri. Prodhuar ne Indi sipas formules autentike.

🌱Surfaktante natyrale dhe botanike. Proteinat e grurit permiresojne krehjen dhe zbutin edhe floket e demtuar dhe te shpupuritur. Ideale kombinuar me Pitta Hair Oil.

Pa SLS
Nuk testohet tek kafshet
Nuk permban aromatizues artificiale
Vula BDIH-COSMOS/NATURAL per produktet kozmetike natyrale te certifikuara.
Certifikuar nga shoqeria VEGAN.
E pershtatshme per larje te shpeshta.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Shampo bimore PITTA Herbal Shampoo, CNC”

Your email address will not be published. Required fields are marked *